در اینجا سایت هایی معرفی خواهد شد که صداهایی که شنیده ایم و دوست شان داشته ایم را می توانیم دوباره بشنویم، چون گوش دادن به صدای طبیعت.

 سایت Moodil

moodil.com
moodil.com

همیشه حالات هایی در زندگی وجود دارند که صدا در آنها نقش موثر تری داشته است. برای من، صدای باران آرامش بخش ترین صدای دنیاست. با شنیدن آن بهتر خیال بافی می کنم. 

در  سایت هایی می توانید صداهای مختلفی چون باران و باد و حتی صدای آتش را با هم ترکیب کنید و به صورت آنلاین بشنوید. ویژگی که در بین تمامی این سایت ها مشترک است ترکیب صداهای دلخواه تان با هم است. مثلا می توانید انواع بارش باران را انتخاب کنید. تند یا اهسته یا شکل های دیگر آن. 

یا اینکه صدای امواج دریا را بشنوید و افسار خیال را بکشید و ببرید سمت دریا و حس کنید در حال قدم زدن کنار ساحل هستید.یا مثلا صدای یک کافه.

سایت های مشابه زیادی هستند که صدای طبیعت را انلاین پخش می کنند و شما می توانید اپ اندرویدی یا حتی IOS آن را داشته باشید.  moolid  یکی از آن ها است که در قسمت بالای سایت جمله زیبایی از خلیل جبران نوشته شده که می گوید:

فراموش نکنید که زمین از حس گام های بی رحم شما و باد های طولانی، با بازی با موهای شما لذت می برند. 

در زیر لیستی از بقیه سایت ها را می نویسم که با توجه به سلیقه شخصی می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید.

سایت naturesoundmap

در این سایت می تونید لوکیشن های مختلفی از زمین را که دوست دارید انتخاب کنید و صدا و اطلاعتی در مورد آن را بشنوید و بخوانید.

naturesoundmap.com
naturesoundmap.com

سایت A soft murmur

A soft murmur
A soft murmur