پادکست رخ

گاهی از داخل یک موضوع، به موضوع های دیگری می رسیم که خیلی بی ربط به چیزی بوده که به دنبالش بودیم، مواجهه من با پادکست رخ، دقیقا به همین شکل بود. 

زمانی که خیلی اتفاقی به وبلاگ فواد انصاری رسیدم و با خوندن این پستش و صحبتی که از گاندی شده بود، کنجکاور شدم تا در Castbox به دنبال پادکست رخ بگردم و قسمتی که در مورد گاندی بود رو گوش بدم.

اما پادکست رخ

اگر به بیوگرافی آدم ها علاقمند هستید، قطعا پادکست رخ باب میل شما قرار خواهد گرفت. من با شخصیت گاندی شروع کردم و بعد از اون رگباری به بقیه اپیزود ها هم گوش دادم.

توصیه من برای کسانی که می خوان به این پادکست گوش بدهند اینه که، اول با گاندی، بعد هیتلر، بعدتر قذافی و بعد بقیه پادکست ها شروع کنند.

زندگی شخصیت هایی مثل گاندی، هیتلر، هلن کلر، خیام، چارلی چاپلین و خیلی های دیگه در این پادکست شرح داده شده. نکته قابل توجه در مورد این پادکست اینه که اطلاعات اینترنتی دم دستی داخلش گفته نمیشه و خوانش اون به شکل روایت گونه ای هست که شما رو به گوش دادن ترغیب می کنه.

این پادکست رو آقای امیر سودبخش می سازه و فکر می کنم در تمامی پادگیر ها قابل شنیدن باشه.

اگر تمایل به دیدن ویدئو مصاحبه با سازنده پادکست رخ رو دارید، سری به اینجا بزنید.

فیلم رفتن

جایی برای گوش دادن 4

مرگ قو – عباس مهرپویا

۲ دیدگاه روشن پادکست رخ

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فوتر سایت

سایدبار کشویی

کاور فصل دوم داستان
کاور فصل دوم داستان های حوالی زاگرس

 

و آنگاه که در حضور باشی، شاد و خرمی و چون به دور باشی، پریشانی. خواستم و می خواهم که آنچه را فراموش کرده‌ام با نوشتن باز‌آرم چون فراموش کردن نسیم صبحگاهان کوهستان.

داستان های حوالی زاگرس