علی عبدالوند

سلام اسم من علی عبدالوند و یه بختیاری ام.

در یه شهر کوچک یعنی اینجا به دنیا اومدم و همیشه عاشق کوه های اطرافش بوده و هستم.

از اینکه نژادم رو بیان می کنم قصد و غرض خاصی ندارم و به جنبه نژاد پرستی بهش نگاه نکنید. فقط از ادمایی که سعی بر پنهان کردن هویتشون دارند متنفرم .

با افتخار من یک نفر لُر هستم. و به قول سعدی بزرگوار:

بنی آدم اعضای یکدیگرند

که در آفرینش ز یک گوهرند

حتما این سوال براتون پیش میاد که اینجا چه موضوعاتی رو خواهید خوند؟

اینجا محلی برای یک نوع تمرینه، تمرینی که برای من دوست داشتنیه، تمرین نوشتن.

در این بلاگ از این ها خواهید خوند؟

بیان تجربیات جدیدم، از یه چیز هایی که بهش میگم داستان کوتاه که البته پر از شکاف ادبیاتی و کلی غلط املایی هستند. البته با نوشتن در اینجا تمرین می کنم که بهتر باشم.

اما چی شد که بلاگ زدم

یکی از دوستام یه نفری رو معرفی کرد که به بیان اصول مذاکره معروفه. اما در حقیقت چیزا های زیادی بلده که مجانی در اختیارتون قرار میده.

اون دوستم گفت برو  اینجا واینجا و  در موردش بخون و من رفتم. خیلی باهاش حال کردم چون این ادم که اسمش  محمدرضا شعبانعلی  یه آدم فوق العادست که فقط از مذاکره نمیگه.

همون موقع دنبال این بودم که زبان انگلیسیم رو هم تقویت کنم. دیدم حرفاهای قشنگی میزنه و دنبالش کردم تا اینکه به توصیش گوش کردم و یه بلاگ زدم تا هم بتونم بهتر یاد بگیرم و هم چیزایی که تو ذهنمه بنویسم و تمرین کنم. با تمام وجودم به این جمله ایمان آوردم که :

بهترین راه تقویت دانش، به اشتراک گذاشتن اونه. 

اگر هنوز داری می خونی باید بگم موزیک لایت، دویدن استقامتی در کوه و صخره نوردی جزء چیزایی هستش که حالم رو خوب می کنه. من عاشق داستان های جمالزاده، هوشنگ مرادی کرمانی و هر کس دیگه ای هستم که صادقانه بنویسه و بتونم تو کتابش غرق بشم.

اگر حس می کنی از مطالب این بلاگ خوشت اومده می تونی از اینجا در مورد یه اپ خوب بخونی و دانلودش کنی تا هر وقت نوشته ی تازه ای داشتم رو بتونی ببینی. 

راستی اگر می خواید که چند تا ادم فوق‌العاده رو هم بشناسید می تونید یه سری هم به اینجا  بزنید.

آویشن (thyme) گیاه و گل مورد علاقه منه که عاشق بو و دم نوش هاش ام و به همین خاطر اسم بلاگم رو به همین نام گذاشتم و جفت پا رفتم رو پرسونال برندینگ. آویشن اولین گزینه من برای تسکینه و نه درمان.

در اخر خوشحال خواهم شد اگر بتونم در خصوص چیزهایی که مینویسم کمکی به شما کنم.

ارادتمند شما: علی 

Abdalvand.ali{at}gmail.com

 

اویشن
اویشن