دیالوگ باکس

گاهی گوش دادن به دیالوگ های یک فیلم درک بهتری را از موضوع فیلم های دیده شده به ما میدهد. دیالوگ باکس مجموعه پادکست هایی را منتشر می‎کند که در همین رابطه هستند و به ما کمک می کند تا عمیق تر و از نگاه های دیگری هم فیلم را گوش بدهیم.

دیالوگ باکس سایتی است که مجموعه ای از قسمت های یک یا چند فیلم را در کنار هم جمع و با موزیک و شعر هایی ترکیب می کند و در قالب یک پادکست آنها را ارائه می ‎دهد. در سایت آن می توانید قسمت هایی از پادکست ها را بشنوید و همچنین توضیحات مربوط به آنها را بخوانید.

در مجموعه این پادکست داستان های کوتاهی از احسان عبدی پور  نیز موجود می باشد که از حال و هوای جنوب سخن می‎ گوید. تا به حال سه داستان کوتاه از این نویسنده در این مجموعه منتشر شده است. این پادکست ها نیز با صدای خودِ نویسنده و با لهجه شیرین بوشهری پخش می‎شود.

از دیگر نمونه های موجود در این مجموعه می توان به اتاق سرد آبی نوشته حمید سلیمی نیز اشاره کرد که نمونه بسیار جذابی از یک داستان کوتاه است که به صورت یک نمایش نامه رادیویی درآمده است و حکایت شخصی است که در یک تیمارستان است و مدام با ندای درون خود و همچنین معشوقه خود در حال سخن گفتن است.

اتاق سرد آبی
اتاق سرد آبی

نمونه فیلم هایی که در این پادکست وجود دارند نمونه های چند از بهترین فیلم های ساخته شده در ایران هستند و معمولا ژانر انها اجتماعی است.

برای شنیدن به این پادکست ها می توانید از اپ های پادکست خوان چون Castbox نیز استفاده کنید. برای پیدا کردن آن کافی است نام دیالوگ باکس را در یکی از این اپ ها جستجو کرده و آن را دنبال کنید.

اگر تمایل به شناختن چند پادکست دیگر دارید روی اینجا کلیک کنید.

۴ دیدگاه روشن دیالوگ باکس

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فوتر سایت

سایدبار کشویی